Młodzi pacjenci w naszym gabinecie są wyjątkowo ważni.


Nasza placówka w Katowicach specjalizuje się w stomatologii dziecięcej, zaś my sami również jesteśmy rodzicami. Zdajemy sobie sprawę, że nakłonienie dziecka do spotkania ze stomatologiem jest niezwykle trudnym wyzwaniem. Właśnie dlatego każdy nasz dentysta dla dzieci troszcząc się o komfort maluchów i dorosłych oraz w celu zminimalizowania stresu stosuje wiele unikalnych rozwiązań:
 

  • Stomatologia dziecięca to nasza pasja i dlatego opracowaliśmy specjalny system DentimKids - zdrowy uśmiech! To autorski program wizyt kontrolnych, z których pierwsza ma miejsce, gdy dziecko zaczyna ząbkować, a ostatnia - gdy kończy 18 lat. W czasie realizacji programu dentysta dzieci opracowuje system pielęgnacji zębów mlecznych, konsultuje rozwój uzębienia z ortodontą, a także zabezpiecza zęby stałe przed rozwojem próchnicy.  Dzięki nam Twoje dzieci mogą nigdy nie poczuć traumy związanej z wizytą u stomatologa!

     
  • W oczekiwaniu na wizytę nie pozostawiamy dziecka samego. Zawsze znajduje się pod troskliwą opieką naszego personelu, który zapewni mu zabawę na czas oczekiwania wizyty lekarskiej. Dla rozluźnienia napięcia mamy w zanadrzu "tajemniczą szafą", w której ukryliśmy mnóstwo książeczek i wydawnictw edukacyjnych. Możemy także w inny sposób zagospodarować czas przed wizytą, umożliwiając oglądanie bajek lub grę na konsoli PlayStation.

  • Gdy leczenie staje się nieuniknione, mogą być Państwo spokojni o swoje dzieci. Każdy dentysta oraz asystentki zajmą się Waszym maluchem tak, aby nie poczuł strachu, ani żadnego dyskomfortu związanego z wizytą. Posiadamy komputerowe znieczulenie The Wand, "gazem rozweselającym". Ponadto, w naszych gabinetach Twoje dziecko może obejrzeć swoją ulubioną bajkę.

  • W sytuacji tzw. "trudnych przypadków" nasz zespół anestezjologiczny pozwala nam reagować błyskawicznie. Możemy dzięki temu przeprowadzić każde, nawet najtrudniejsze leczenie.


Jeżeli są Państwo zainteresowani umówieniem swojej pociechy na wizytę, bądź chcą uzyskać szczegółowe informacje odnośnie leczenia dzieci, prosimy o kontakt z naszą placówką w Katowicach.

Dentim KIDS - Dębowe Tarasy

ul. Johna Baildona 12/3

40-115 Katowice

Dentim KIDS - Silesia City Center

ul. Chorzowska 107

40-101 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 206 88 00

502 069 396

lub pozwól nam oddzwonić!

Lepiej zapobiegać niż leczyć

więcej

Dla dorosłych

więcej

Nasi partnerzy

Copyright 2012 Dentim Clinic          Created by Me & My Friends