Specjaliści Dentim Clinic cechują się wieloletnim doświadczeniem oraz ciągle podnoszonymi kwalifikacjami, które gwarantują najwyższy stopień opieki oraz jakości wykonywanych zabiegów. Przychodząc do nas ze swoim dzieckiem najprawdopodobniej traficie do Marty, która jest odpowiedzialna za dział stomatologii dziecięcej. Jeżeli Twojemu dziecku doskwiera ból zęba lub chcesz zabezpieczyć się na taką ewentualność, Marta jest najlepszą osobą aby Wam w tym pomoć. Przeprowadzi wizytę adaptacyjną, wykona niezbędne badania i poprowadzi leczenie. Być może niezbędnym będzie leczenie kanałowe ząbka mlecznego, być może wystarczy tylko wypełnienie?

 

Oprócz niej możecie również liczyć na pomoc Kasi, która pomaga prostować nawet najmniejsze ząbki - to nasz ekspert ortodonta dziecięcy. Kasia zakłada aparaty ortodontyczne dzieciom już od wielu lat i ma w tej dziedzinie mnóstwo sukcesów, czego świadectwem są zadowolone dzieci wraz z ich rodzicami. Jeżeli martwisz się, że Twój maluch może być ofiarą pośmiewisk w szkole ze względu na krzywe zęby, jeżeli chcesz zapwenić swemu dziecku lepszy start w dorosłe życie z pięknymi, prostymi zębami, umów się na wizytę do naszego ortodonty dziecięcego!

 

 

Lek. stom. Marta Szymańska-Pawelec


Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów była członkinią Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in poświęconych Stomatologii Dziecięcej i współczesnych metod eliminacji stresu u małych pacjentów.

W Dentim Clinic zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży

W swojej pracy szczególnie realizuję się w stomatologii dziecięcej, protetyce oraz stomatologii estetycznej i endodoncji. W czasie wolnym chętnie uprawia sport, podróżuję i czyta książki.

 

 

 

lek. stom. Katarzyna Łukasik-Fąferko


Po ukończeniu studiów w 2003 roku odbyła staż podyplomowy, m.in. na Katedrze Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie zainteresowała się tą dziedziną stomatologii. W kolejnych latach odbyła cykl szkoleń ortodontycznych.

W naszym gabinecie zajmuję się ortodoncją, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO - International Association for Orthodontics. Stosuję nowoczesne metody leczenia bez usuwania zębów.

Wolny czas spędza z rodziną, szczególnie uganiając się za Filpem i Kubą - swoimi maluchami. Miłośniczka kryminałów i tańca sportowego.

 

Oprócz Marty i Kasi, spotkacie u nas cały sztab ekspertów nowoczesnej stomatologii, począwszy od zaawansowanej implantologii, poprzez stomatologię estetyczną ,aż po endodoncję. Dotychczasowy sukces kliniki jest bez wątpienia oparty właśnie na profesjonalnej pracy lekarzy. 

 

 

Lek. stom.
Wojciech
Fąferko

Implanty zębów

Lek. stom.
Anna
Przybyła

Korony, mosty
protezy, licówki

Lek. stom.
Wiktoria
Adaszewska

Leczenie kanałowe i 
zachowawcze

 

Lek. stom.
Kamil
Stefański

aparaty ortodontyczne

Lek. stom.
Tomasz
Łukasik

stom. zachowawcza

Lek. stom.
Michał
Cichoń

protetyka

Lek. stom.
Sebastian
Pawelec

chirurgia stomatologiczna

Lek. stom.
Marcin
Gołda

protetyka

 

Praca lekarzy nie byłaby możliwa bez pomocy personelu dodatkowego, w tym asystentek, higienistek, rejestratorek czy też koordynatorów leczenia. 

 

Kier. ds. medycznych
Beata
Muc

Higienistka
Anna
Raab

Rejestratorka
Monika
Grosser

Kier. asystentek
Zuzanna 
Markiewicz

Higienistka
Ewa
Słabik

Asystentka
Żaklina
Grabowska

Kierownik rejestracji
Anna
Łabuzek

Rejestratorka
Klaudyna
Barszcz

Rejestratorka
Marta
Turadek

Rejestratorka
Dorota
Sokołowska

Rejestratorka
Monika
Lelonek

Asystentka
Natalia
Radziewicz

Asystentka
Magdalena
Skórka

Asystentka
Sylwia
Świerczyńska

Manager
Aneta
Juszczyk

 

 

Dentim KIDS - Dębowe Tarasy

ul. Johna Baildona 12/3

40-115 Katowice

Dentim KIDS - Silesia City Center

ul. Chorzowska 107

40-101 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 206 88 00

502 069 396

lub pozwól nam oddzwonić!

Jak do nas trafić?

Sprawdź gdzie najlepiej zaparkować oraz jak i którędy najłatwiej dostać się do naszego budynku.

więcej

Nasi partnerzy

Copyright 2012 Dentim Clinic          Created by Me & My Friends