Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic funkcjonuje z myślą o wymagającym pacjencie, który poszukuje bezbolesnego leczenia w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych. Klinika została założona w 2008 przez Wojciecha i Katarzynę Fąferko, szybko stając się jednym z najnowocześniejszych ośrodków stomatologicznych na Śląsku. Klinika posiada szereg gabinetów stomatologicznych, centrum diagnostyczne i własną pracownię protetyczną co pozwala oszczędzić czas pacjentów, dzięki wykonywaniu niezbędnych badań i prac w jednym miejscu.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat Dentim Clinic.

Pracownicy Dentim Clinic to także rodzice, którzy zdają sobie sprawę, że opieka nad dziećmi jest szczególnie ważna. Dlatego specjalnie dla najmłodszych pacjentów został stworzony osobny dział. Gabinety stomatologiczne Dentim Kids zostały przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych pacjentach, aby zapewnić im największy komfort podczas wizyty kontrolnej czy leczenia u dentysty. Dodatkowo dla zapewnienia najwyższej jakości i komfortu Dentim Kids oferuje wykonywanie zabiegów przy bezbolesnym znieczuleniu komputerowym, gazie rozweselającym lub narkozie.

Recepcjonistyki Dentim Clinic

Od początku Centrum stawia na diagnostykę. To właśnie w Dentim Clinic, jako jednej z pierwszych na Śląsku została stworzona profesjonalna i nowoczesna pracownia rentgenowska, która jest wyposażona jedynie w urządzenia cyfrowe takie jak tomograf komputerowy, pantomograf i cefalostat cyfrowy. Dzięki pełnemu wyposażeniu, klinika zapewnia komfort wykonania kompleksowej diagnostyki w jednym miejscu, w jeden dzień.

W Dentim Clinic najważniejsze jest leczenie kompleksowe pacjenta, podczas którego współpraca lekarzy wielu specjalności zapewnia najwyższy standard wykonywanych usług. Plany leczenia tworzone są przy współpracy ortodonty, protetyka, implantologa, periodontologa. Tylko holistyczne podejście do pacjenta daje przewidywane rezultaty leczenia. Dzięki temu jesteśmy kliniką na światowym poziomie.

Recepcja Dentim Clinic

Staramy się, aby nasi pacjenci w Dentim Clinic czuli się jak w domu. Uśmiech na twarzy naszych pracowników oraz przepyszna kawa pozwolą Ci poczuć wspaniałą atmosferę jaką charakteryzuje się nasza klinika.

Kliknij i dowiedz się więcej na temat Dentim Clinic.

Dentim KIDS - Dębowe Tarasy

ul. Johna Baildona 12/3

40-115 Katowice

Dentim KIDS - Silesia City Center

ul. Chorzowska 107

40-101 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 206 88 00

502 069 396

lub pozwól nam oddzwonić!

Jak do nas trafić?

Sprawdź gdzie najlepiej zaparkować oraz jak i którędy najłatwiej dostać się do naszego budynku.

więcej

Adres

 

Dentim Kids

ul. J. Baildona 12/3
40-115 Katowice
więcej

Nasi partnerzy

Copyright 2012 Dentim Clinic          Created by Me & My Friends