Gabinet Dentim KIDS jest częścią Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim Clinic, świadczącego kompleksową opiekę stomatologiczną dla pacjentów dorosłych.

 

Zakres usług stomatologicznych Dentim Clinic obejmuje takie dziedziny, jak:

  • Implanty – leczenie z zastosowaniem implantów stomatologicznych daje szerokie możliwości w kwestii uzupełniania braków zębowych. Metodę można stosować zarówno przy braku jednego zęba, jak też przy rozległych brakach. Leczenie implantologiczne pozwala uzyskać piękne i naturalnie wyglądające zęby już w jeden dzień, bez bólu i dyskomfortu (leczenie odbywa się z wykorzystaniem narkozy lub gazu rozweselającego).
  • Protetyka – każdy brak zęba powinien zostać uzupełniony, w możliwie jak najkrótszym czasie od ekstrakcji. Współczesna protetyka dysponuje wieloma metodami o wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Wykonujemy korony, mosty, protezy całkowite.
  • Endodoncja – leczenie kanałowe pozwala na zachowanie w jamie ustnej zęba, który w innych okolicznościach byłby skazany na ekstrakcję. Dzięki przeleczeniu kanałów ząb może spełniać swoją funkcję jeszcze przez wiele lat. Leczenie pod mikroskopem umożliwia przeprowadzenie leczenia kanałowego podczas jednej wizyty.
  • Chirurgia stomatologiczna – ta dziedzina mieści w sobie szereg zabiegów związanych z chorobami jamy ustnej, błony śluzowej, przyzębia, w tym także usuwanie zębów zatrzymanych i niewyrzniętych. W ramach interwencji chirurgicznych mieści się także leczenie implantologiczne.
  • Rentgen zębów – wykonujemy kompleksową diagnostykę radiologiczną zębów oraz kości szczęki i żuchwy. Dzięki zdjęciom RTG możemy skutecznie rozpoznać problem i zaplanować leczenie zachowawcze, protetyczne oraz ortodontyczne.

Dentim KIDS - Dębowe Tarasy

ul. Johna Baildona 12/3

40-115 Katowice

Dentim KIDS - Silesia City Center

ul. Chorzowska 107

40-101 Katowice

Zainteresowany? Zadzwoń,

32 206 88 00

502 069 396

lub pozwól nam oddzwonić!

Nasi partnerzy

Copyright 2012 Dentim Clinic          Created by Me & My Friends